Нам 19 років!

Нам 19 років!

21 серпня 2019 року ми відзначаємо 19 річницю з Дня створення ПрАТ “Костопільський завод скловиробів”.

Скло є одним з найактуальніших і найбільш перспективних матеріалів і доторкнутися до скляного дива ми можемо лише завдяки Вашій щоденній праці, яка поєднує технологію та майстерність із творчістю.

Сучасний стан розвитку харчової та інших галузей промисловості України характерний тим, що скляна упаковка перетворилася зі звичайної тари в серйозну маркетингову перевагу виробника на ринку, дозволяючи товару якісно відрізнятися від аналогічної продукції, суттєво збільшуючи його конкурентоздатність.

Чітка робота та взаємодія усіх підрозділів нашого підприємства спрямована на досягнення високих темпів розвитку та удосконалення виробництва, виготовлення склотари, яка відповідає світовим стандартам якості. Протягом останніх років наше підприємство успішно розвивається за рахунок введення нових потужностей, застосування нового обладнання.

З року в рік запроваджуються новітні технології, зростає конкурентоспроможність продукції на вітчизняному та зарубіжних ринках.

Сердечна вдячність Вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність.

Щиро вітаю Вас з нагоди 19 річниці створення ПрАТ “Костопільський завод скловиробів”

У цей святковий день бажаю кожному працівникові щастя, благополуччя і плідної роботи заради процвітання нашого підприємства, нехай добро і злагода не обминають Вас і ваші родини.

                                                       

                                                     Голова правління ПрАТ "КЗС"      Кучерук С.А.