Допомагати легко!

Допомагати легко!

           Коронавірус Covid-19 і надалі поширюється Україною.

У цей складний для нашої країни період важливо об’єднуватись та допомагати один одному.

На даний час, в зв’язку з пандемією коронавірусу COVID – 19 медичні заклади потребують допомоги коштами, медикаментами, обладнанням.

Насамперед, першочергової підтримки потребують лікарні, які недостатньо забезпечені індивідуальними засобами захисту та не обладнані необхідними апаратами для ефективного лікування Covid-19, а також лікарі, які, наражаючи  себе на небезпеку, працюють з потенційно хворими людьми.

Так, до товариства надходять листи від медичних закладів, щодо надання матеріальної допомоги. Наслідуючи світовий досвід все більше українських компаній допомагають медичним закладам України. ПрАТ “Костопільський завод скловиробів” не може залишатись осторонь процесів та заходів щодо поширення пандемії.

Так до КНП «Центр первинної медичної допомоги» Костопільської районної ради та ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» було передано засоби індивідуального захисту: захисні багаторазові комбінезони, бахіли та нарукавники.

До КНП «Костопільська центральна районна лікарня» передано засоби індивідуального захисту, распіратори FFP2 та FFP3, а також здійснюється постійне забезпечення медичним киснем для потреб хворих.